KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17513064

nr 1751 3064

Monica Lorentzon

(f. 1940), Sverige

Oljemålning, Stilleben med blommor. Signerad. Olja på pannå, 69x48 cm, yttermått inklusive ram: 76x56

Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:54:18

13/12 12:51:58 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Monica Lorentzon

Läs mer om Monica Lorentzon